مراحل پاکسازی سنگ

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 14 تير 1395 در ساعت 10 : 11 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

مراحل پاکسازی سنگ

سنگ در دسته مصالحی است که شست و شو و پاکسازی آن تا حدی نیاز به تخصص دارد زیرا ممکن است در صورت عدم تخصص در سنگسابی و تمیز کردن سنگ ، به سطح سنگی آسیب وارد شود. البته باید به این نکته دقت داشته باشید که سنگسابی تنها در مواردی لازم و ضروری است که آلودگی های سطح سنگ بسیار زیاد باشد و در واقع بر روی سطح سنگی ناهمواری های ناشی از سایر مواد وجود داشته باشد در این صورت به دلیل عدم پاکسازی سنگ با استفاده از روش های معمول و رایج شست وشو ، از سنگسابی استفاده می شود.

در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در زمینه مراحل شست و شو و تمیز کردن سنگ را برای شما کاربران عزیز ارائه دهیم. برای این منظور باید مراحل زیر را طی نمایید:

زمانی که آلودگی بر روی سطح سنگ ایجاد می شود، باید سعی کنید تا هرچه زودتر آن را پاک نمایید. زیرا در غیر این صورت آلودگی به داخل سنگ نفوذ می کند. با شست و شوی سریع شما کمت به سنگسابی نیاز خواهید داشت. برای تمیز کردن سطوح سنگی ابتدا باید از یک جارو برای حذف گرد و غبار استفاده نمایید. وجود موادی نظیر گرد و غبار و شن و ماسه به مرور زما موجب ساییده شدن سنگ خواهند شد.

پس از زدودن گرد و غبار باید از مواد شوینده مخصوص به همراه طی برای پاکسازی سطح سنگ استفاده نمایید. پس از شست و شو با مواد شوینده ، باید به خشک کردن سطح سنگ سنگ بپردازید. برای این منظور می توانید از یک پارچه خشک استفاده نمایید و تمام آب و مواد شوینده باقی مانده در سطح سنگ را از بین ببرید.

پس از طی این مراحل اگر هنوز پستی ها و بلندی هایی بر روی سطح سنگ وجود دارد، می توانید از شرکت های خدماتی برای سنگسابی کمک بگیرید. شرکت سنگسابی یکی ازشرکت های فعال و با سابقه در این زمینه می باشد. در صورت نیاز می توانید با کارشناسان ما در شرکت خدماتی سنگسابی در ارتباط باشید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :