سنگسابی چیست؟

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 14 تير 1395 در ساعت 10 : 19 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

سنگسابی چیست؟

سنگسابی یکی از خدمات پاکسازی است که در فواصل زمانی مشخص و نسبتا طولانی مورد نیاز است. بدین معنی که نیازی به انجام سنگسابی به صورت مداوم (در فواصل کواه مانند هر ماه) وجود نخواهد داشت. سنگسابی ظاهر سنگ را بهبود می بخشد اما باید در این میان به سن سنگ نیز توجه نمایید. هرچه سن سنگ بیشتر باشد، نتایج سنگسابی با سنگ اولیه متفاوت تر خواهد بود. اما با این حال به طور کلی سنگسابی موجب نو شدن ظاهر سنگ می شود.

البته در هنگام سنگسابی باید به این نکته توجه کنید که سنگسابی نباید خیلی شدید انجام شود زیرا در این صورت می تواند موجب آسیب رسیدن به ساختمان سنگ شود. یکی از دلایل تخصصی بودن سنگسابی نیز ، همین امر است. سنگسابی باید در فواصل زمانی مشخص انجام شود تا سنگ و سازه های سنگی زیبا به نظر برسند. به ویژه آن دسته از سازه های سنگی که در فضای باز قرار دارند، بیشتر از سایر سازه ها نیاز به سنگسابی تخصصی دارند. زیرا بیشتر در معرض آلودگی قرار دارند.

در برخی مواقع سنگسابی با هدف زیباسازی شهر انجام می شود. برای تمیز کردن مجسمه های سنگی نیز می توان از فرآیند سنگسابی استفاده کرد. به منظور سنگسابی این سازه ها باید از شرکت های خدماتی کمک بگیرید زیرا باید به صورت تخصصی انجام شود تا آسیبی به آنها وارد نشود.

به عبارت کلی سنگسابی فرآیندی است که به موجب آن سطح سنگ و سازه های سنگی تمیز شده و در نتیجه می توان از سازه های سنگی برای مدت زمان بیشتری استفاده کرد بدون اینکه زیبایی ساختمان و محیط را از بین ببرند. در صورت نیاز به سنگسابی می توانید با کارشناسان ما در شرکت سنگسابی تماس حاصل فرمایید. 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :