سنگسابی برای سنگ های مختلف

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 14 تير 1395 در ساعت 10 : 19 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

سنگسابی برای سنگ های مختلف

سنگ یکی از مصالح ساختمانی است که در انواع مختلف وجود دارد. از همین رو سنگسابی هر یک از این انواع سنگ نیز بسته به ویژگی های متنوعی که دارند متفاوت است. سنگسابی در واقع به فرآیند تمیز کردن و پاکسازی سنگ به منظور هموار کردن سطح سنگ است که بسیار پرکاربرد است.

در این مقاله قصد داریم انواع مختلف سنگ را که می توان با روش های مختلف به سنگسابی آنها پرداخت، را برای شما کاربران عزیز شرح دهیم. پس از معرفی سنگ ها، در مقالات آتی در مورد نحوه سنگسابی هر یک از آنها ، توضیحاتی را ارائه خواهیم داد.

از نمونه سنگ های تزیینی و پرکاربرد، سنگ تراورتن می باشد. تراورتن در واقع نوعی سنگ متخلخل از جنس آهک می باشد.

سنگ مرمر نیز از دیگر انواع پرکاربرد سنگ است که می توان از آن در نمای ساختمان ها ، تولید مجسمه های مرمری، ایجاد کفپوش، دیوار و غیره استفاده کرد. سنگ مرمر نوعی سنگ است که از دگرگونی آهک شکل می گیرد. سنگسابی  این نوع سنگ را در مقالات بعدی توضیح خواهیم داد.

نمونه ای از سنگ های آذرین نیز وجود دارد که در ساخت و سازهای خارجی بسیار پر مصرف و کاربردی است. این سنگ که به آن سنگ گرانیت گفته می شود دارای برخی ویژگی هایی مشابه به سنگ مرمر است اما از نظر مقاومت در برابر سایش، سنگ گرانیت مقاوم تر از مرمر می باشد. با این وجود سنگسابی این نوع سنگ ها نسبتا مشابه با سنگسابی مرمر است.

ما در شرکت سنگسابی آماده ارائه خدمات مختلف سنگسابی برای تمام انواع سنگ ها هستیم. برای بهره مندی از خدمات شرکت سنگسابی می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. تا در کوتاه ترین زمان ممکن و با استفاده از نیروهای مجرب و کارآزموده و دستگاه های اختصاصی به سنگسابی محل مورد نظر شما بپردازیم. 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :