آشنایی با سنگسابی

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 14 تير 1395 در ساعت 10 : 10 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

آشنایی با سنگسابی

سنگسابی همانطور که قبلا نیز گفته شد یکی از فرآیندها و خدمات رایج است که برای پاکسازی و همچنین ساب زدن سازه های سنگی مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. از سنگسابی گاها برای تسطیح سطوح سنگی نیز استفاده می شود. این امر موجب می شود تا سطح سنگ به صورت یکدست و هموار دیده شود.

از فعالیت های سنگسابی می توان به ساب زدن سنگ ها در انواع مختلف اشاره کرد. تنوع سنگ ها بسیار زیاد است نظیر سنگ گرانیت ، سنگ مرمر و غیره که برای سنگسابی هر از این انواع باید از روش های مختلف استفاده کرد. علاوه بر این می توان سنگسابی را برای محل های مختلف نظیر ادارات ، مکان های تجاری ، شرکت ها ، ساختمان های مسکونی و غیره به کار گرفت.

سازه های مختلف سنگی همچون مجسمه ها ، نمای ساختمان ها ، کفپوش های سنگی و از این قبیل ، به روش های گوناگونی باید سنگسابی شوند. در حین انجام این فرآیند باید دقت کافی را به خرج دهید زیرا معمولا این نوع سازه ها در صورت آسیب دیدن به هزینه زیادی برای تعمیر نیاز خواهند داشت. بنابراین دقت داشته باشید که برای این کار از افراد کارآزموده و متخصص کمک بگیرید.

برای ساب پله ها ، پاگردها و همچنین کابین آسانسورها نیز می توان از فرآیند سنگسابی استفاده کرد. در اغلب موارد قبل از اعمال پارکت نیز به منظور حذف پستی ها و بلندی های موجود در سنگ از یک ساب الماسه استفاده می شود. اگر به دنبال افراد متخصص برای سنگسابی هستید می توانید با کارشناسان ما در شرکت سنگسابی تماس بگیرید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند. ما با داشتن نیروهای متخصص می توانیم با کمترین هزینه به سنگسابی سطوح و سازه های مورد نظر شما بپردازیم. برای این فرآیند ما از افراد با تجربه و همچنین دستگاه های تخصص استفاده می نماییم.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :